Hír - A Humankind léptéke

Mennyi lehetőség, hányfelé út áll előtted?


Beszéltünk már arról, mire számíthattok a HUMANKINDTM-tól a jövőheti induláskor, augusztus 17-én. Említettük korábban a 60 különböző történelmi kultúrát melyek kombinálásával kialakíthatjátok saját civilizációtokat, mely pont annyira lesz egyedi, mint ti magatok. Elvégeztük gyorsan a matekot és azt kaptuk eredményül, hogy több, mint 1.000.000 lehetséges kombinációt lehet majd összeállítani... igazság szerint még dolgozunk a végső számon. Ami biztos, hogy rengeteg lehetőség áll előttetek. Nem is beszélve a szinte végtelen számú avatar beállításról.


Szóval látjátok ti is, hogy nagy lesz a játék, de szerettünk volna néhány számot is mondani nektek, hogy lássátok, MENNYIRE nagy.


129 különböző egység és 45 különböző állatfaj rója majd a 10 féle gyönyörű, egyedi és részletgazdag tájat. Mindezek csak arra várnak, hogy benépesítsétek. A nagy eredményeket és történelmi pillanatokat pedig külön-külön kiemeljük 700 egyedi illusztrációval is, amit a játékhoz készítettünk.
Ahogy a civilizációtok növekszik és fejlesztitek az elérhető 93 technológiát, gondoskodtunk a megfelelő zenei aláfestésről is, hogy teljes legyen az élmény: 13 és fél órányi hanganyag, 1300 hangfáljba csomagolva. A környezeti hangokat Arnaud Roy lenyűgöző zenéi biztosítják: 280 zeneszám, 520 percnyi hanganyag melyet 63 zenész és 20 kórista közreműködésével alkottak meg.


Az avatarotokat - aki a civilizációtokkal együtt fejlődik majd -, több, mint 122 egyedi kosztümbe öltöztethetitek, kedvetek és stílusotok szerint, mialatt a több, mint 10.000 beszélt sornyi hanganyagból válogatva tesznek helyeslő vagy éppen rosszalló megjegyzéseket a vezetésetekre. A 150 narratív esemény során hozott döntéseitek a játék alatt egyre jobban megkülönböztet majd titeket az ellenfeleitektől, főleg ha 10-en játszotok egyszerre!


Tudjuk, ez sok minden egyszerre, és még a felét se mondtuk el nektek, de ha többet szeretnétek megtudni, akkor ebben a videóban találtok még más izgalmas információt is.


A HUMANKIND előrendelhető a hazai boltoknál, a megjelenéskor fémdobozos kiadásban!


Alig várjuk, hogy kipróbálhassátok és megoszthassátok velünk a gondolataitokat, tapasztalataitokat!


További információkért látogass el a https://humankind.game oldalra, vagy kövess minket Facebookdon, Twitteren vagy Instagrammon. Tudj meg többet a SEGA-ról: https://sega.co.uk.
Alig várjuk, hogy kipróbálhassátok és megoszthassátok velünk a gondolataitokat, tapasztalataitokat!


További információkért látogass el a https://humankind.game oldalra, vagy kövess minket Facebookdon, Twitteren vagy Instagrammon. Tudj meg többet a SEGA-ról: https://sega.co.uk.

 

 



2021.08.10
 


vissza
 
 
 
 

Előkészületben

összes
 
 
 

Friss megjelenéseink

összes